MĚSTYS KOLINEC : SPORT, TURISTIKA

Úvod Vypnout grafiku Mapa webu
Cesta: Titulní stránka > Sport, turistika
Nepřehlédněte

V sekci mapy naleznete interaktivní mapu ŠumavaNet.CZ s možností PLÁNOVÁNÍ turistických či cykloturistických výletů, vyhledáváním ubytování a turistických cílů.

Sport, turistika

Sport, turistika

V obci působí jako největší sportovní centrum TJ Sokol Kolinec, která má pět oddílů – fotbalový, volejbalový, tenisový, hokejový a odbor sportu pro všechny.

Ze sportu má největší popularitu fotbal.V soutěžích okresního přeboru se účastní družstvo mužů, žáků a minižáků. V OP volejbalu se účastní družstvo žen „A“, rekreačně hraje družstvo žen „B“ a smíšené družstvo. Oddíl SPV využívá cvičební hodiny zejména v tělocvičně s hlavním zaměřením na žactvo. Hokejové družstvo mužů se účastní okresní soutěže amatérů, stejně jako před několika lety tenisté. I ostatní občané, kteří nejsou členy TJ, mohou ke svému sportovnímu vyžití používat sportovním areálu, kde je volejbalové hřiště, tenisové kurty a koupaliště s velkým, malým bazénem a brouzdalištěm pro nejmenší, včetně sociálního příslušenství, zde je možné i ubytování pro stanaře.

Okolní krajina umožňuje v létě turistické a relaxační vycházky a cykloturistiku. V zimě při dostatku sněhu je krajina ideální pro běžkaře, ale stopy nejsou upravovány.

Jezdecká hala, ubytování, jezdecká škola, výcvik koní,… Nedaleko Klatov, Sušice a Horažďovic.
Výuka dětí, dospělých i seniorů na sjezdovce v Kocourově u Klatov.
Nově zrekonstuovaný sportovní areál s celoročním provozem nabízí řadu možností pro sportování dětí i dospělých.
Připravuje: Informační server ŠumavaNet.CZ ve spolupráci s Úřadem městyse Kolinec
Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ